Kurumsal

1985 yılında arsa alım ve satımı ve konut yapımı faaliyetine başlayan Sevkar İnşaat başarılı çalışmalarıyla İzmir bölgesindeki konut üretiminde söz sahibi olmuş, kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak İzmir Balçova ve ardından Narlıdere ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine katkıda bulunmuştur.

Onuncu yılında vizyonunu genişleten ve konut üretiminde uzmanlaşan şirketimiz daha iyi hizmet verebilmek adına kurumsal bir yapıya dönüşmeye karar vermiştir. Profesyonel çalışmaları ve tecrübesiyle söz verdiği sürede kaliteli, konforlu, güvenli konutlar üreten Sevkar İnşaat 1996 yılında Sevye İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsallaşmasını tamamlamıştır.

2015 senesinde Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat unvanını alan şirketimiz çalışmalarına Narlıdere ofisinde devam etmektedir. Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat, çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat çeyrek asırlık deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

35 yılı aşkın süredir prensiplerinden ödün vermeden 250.000 m2 ye yakın konut ve işyeri üretiminde bulunan Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat, müşterileriyle yaşadığı sıcak ilişkiyle satış sonrasını kalıcı dostluğa dönüştürmesini bilmiştir.

Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir. Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.

Ülkemizin gelişen ekonomisine ve sosyal gelişmeye paralel hareket eden Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat günümüzde toplu konutların yanı sıra site ve lüks konut yapımına ağırlık vermiştir. Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada güvenli sitelerde rahat ve huzur dolu bir yaşam sürdürmeniz için prensiplerinden asla ödün vermeyecektir.

Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

Başarımızı, sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.

Bizimle İletişime Geçin

Sorularınız mı var?