Lebiderya Apartmanı

Gün geçtikçe değeri artan, son yılların en gözde ilçesi ve cazibe merkezi olan Narlıdere'de yer alan Lebiderya Apartmanı, merkeze olan yakın konumu ile muhteşem bir yaşam vaat ediyor. Ayrıcalıklı bir konumda yer alan proje çevresinde pek çok önemli sosyal alan, tesis, ticari merkez ve ulaşım noktaları bulunuyor. 

Lebiderya Apartmanı, 120m2 ile 240m2 arasında değişen farklı ebatlardaki daireleri bünyesinde barındırmaktadır. Toplamda 29 adet daireden oluşan projede, bir evde aradığınız konforu ve rahatlığı beraberinde getirmek en büyük hedefimizdir.

Lebiderya Apartmanı'nın sosyal tesisi, dinlenerek vakit geçirmek isteyenlere keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir ortam sunuyor. Ayrıca spor alanı, sauna, dinlenme bölümü ve soyunma odaları yer almaktadır. Yetişkin ve çocuklara yönelik yüzme havuzu bulunan Lebiderya Apartmanı sahiplerine keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Sevye Mimarlık Mühendislik İnşaat güvencesiyle 2003 yılında tamamlanmış projelerden biri olan Lebiderya Apartmanı, 29 dairesi ile site sakinlerine konforlu güvenli ve mutlu bir yaşam alanı sunar. 

Lokasyon